365 STEPHENSON DR

WEST MELBOURNE, Florida 32904 · Brevard County · Parcel 28 3706-50-3-10

$34 050
Assessed Value
$130 950
Market Value
Annual Tax
$9 050
Taxable Value
Ownership
OwnerHUFF, DEBRA J
Mailing Address365 STEPHENSON DR W MELBOURNE FL 32904
Property Details
Year Built1957
Living Area1 728 sq ft
Lot Size10 454 sq ft
Use Code001
Valuation Breakdown
Land Value$70 000
Just (Market) Value$130 950
Assessed Value$34 050
Exemptions-$25 000
Taxable Value$9 050